LOKALIZACJA

Aby zagwarantować naszym partnerom jak najlepszą możliwość dotarcia do swoich potencjalnych klientów, umiejscowiliśmy nasz ekran w najbardziej uczęszczanym miejscu w mieście - przy rondzie Jana Pawła II na placu Patriotów. Skierowany tak, by było go doskonale widać zarówno jadąc z jednego końca miasta na drugi oraz na trasie do Trójmiasta i do Łodzi, co gwarantuje wysoką skuteczność publikowanej reklamy. Co więcej, również osoby często korzystające z autostrady A1, pobliskich stacji benzynowych (Shell oraz BP), dyskontów spożywczych i salonów RTV (Media Expert, Carrefour i Lidl) czy restauracji (McDonald's) będą w zasięgu ekranu.Bilbord w Tczewie

Dla klientów korporacyjnych istotnym faktem będzie sieciowy charakter naszej oferty. Jeśli tylko klient będzie miał takie życzenie, jego materiały reklamowe mogą być wyświetlane także w innych regionach Polski, w których znajdują się ekrany naszego typu. Więcej informacji otrzymają Pańswto kontaktujac się z nami telefonicznie bądź mailowo.


Dzięki dużej powierzchni, nowoczesnej technologii i perfekcyjnej lokalizacji masz pewność, że zainwestowane pieniądze szybko się zwrócą w postaci nowych klientów i zleceń.

Szybki kontakt