TECHNOLOGIA


Oferowany przez nas wyświetlacz wielkoformatowy oparty jest na technologii LED. Oznacza to, że ekran składa się z tysięcy świecących punktów zwanymi pikselami. Każdy z nich potrafi wyświetlać ponad 16 milionów kolorów. Po odpowiedniej organizacji ich wyświetlania uzyskujemy poruszające się obrazy o wyśmienitej jakości. Uogólniając - technologia ta jest bardzo podobna do tej stosowanej w nowoczesnych telewizorach LCD.


Telebim wyświetla pojedyncze obrazy lub spoty reklamowe o dowolnej długości, lecz zalecamy spoty do 10 sekund (dłuższy czas trwania zmniejszyłby skuteczność reklamy) oraz zapewnia możliwość zarządzania przygotowanymi materiałami - nic nie stoi na przeszkodzie, aby o różnych porach dnia wyświetlane były różne spoty promujące Państwa firmę.


Dzięki nowoczesnej technologii nasz wyświetlacz dostosowuje się do warunków otoczenia. Gdy jest słonecznie - zwiększa jasność obrazu, by przekaz reklamy był cały czas czytelny. Nocą obniża ją, by nie oślepiać kierowców oraz utrzymać wysoką przejrzystość obrazu. Wszystkie powyższe zalety gwarantują poprawny odbiór przekazu przez potencjalnego klienta. Obecnie to najbardziej zaawansowana oraz najskuteczniejsza forma reklamy zewnętrznej.


Prosimy o dostarczanie spotów reklamowych przeznaczonych do emisji w formacie AVI, rozdzielczości 768x432 i 30 klatkach na sekundę, kompresowane kodekiem DivX lub XviD z bitratem 8 000 kb/s.


W przypadku, gdy nie posiadają Państwo przygotowanego własnego materiału reklamowego oferujemy swoje usługi w tym zakresie. Obsługujemy naszych klientów kompleksowo, zapewniając im wysoką jakość usług i przygotowywanych materiałów.


Parametry techniczne naszego ekranu:


- powierzchnia reklamowa: 28 m2


- wymiary ekranu: 7 000 mm x 4 000 mm


- proporcje ekranu: 16:9


- odświeżanie: powyżej 400 klatek na sekundę


- efektywna rozdzielczość ekranu: maksimum 560 x 320 pikseli


- jasność: powyżej 5 000 cd/m2


- układ diod: 2R1G1B


- kąt widzenia w pionie: 45 stopni


- kąt widzenia w poziomie: 110 stopni


- paleta kolorów: 16 777 216 kolorów


- efektywna wielkość plamki: 12,5 mm

Szybki kontakt